Mimar SELİM YUHAY - KURUCU VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 

Ünlü Mimar Selim Yuhay 23 Mayıs 1972 yılı İstanbul doğumlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1994 yılı mezunu, mezun olduktan sonra dört ortakla beraber açmış oldukları Elit mimarlık firmasından 2 sene sonra aile şirketi olan YUHAY MIMARLIK firmasını kurdu. Kendi alanında farklı mimari proje çözüm yaklaşımları ve kendine özgü çizgisiyle kısa zaman da dikkat çekti. Bunlara ek olarak Digitürk platformu Home Tv kanalında ekibiyle beraber hazırlayıp sunduğu dekorasyon programını halen devam ettirmekte. Dekorasyon üzerine yazdığı yorum ve fikir yazıları da çeşitli yayın gruplarında yayınlanmaktadır. Hobi olarak başlayan resim yapma isteğini de, profesyonelliğe taşıyarak kişisel sergilerini de açmıştır.


 

 
 
MİM. YAŞAR YUHAY - ONURSAL BAŞKAN
 

ONURSAL BAŞKANIMIZ


 

 
 
YUSUF YUHAY - Global finans ve emlak yatırım danışmanı
 

10 Mayıs 1977 yılı İstanbul doğumlu, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Mezunudur. Aile firması olan YUHAY MİMARLIK firmasının gelişiminde etkin rolünün yanı sıra şantiye, iş organizasyonu ve ürün alımlarında halen görev almaktadır. 2002 yılında tüm altyapısını kendisinin hazırlayıp, emlak alanında kısa sürede kendisinden söz edilir bir marka yarattı. İSTANBUL HOME CENTER emlak firmasının çalışma alanlarını ayrıca emlak alım satımına ek olarak mimari alanda danışmanlık hizmeti vermesini de sağladı.

 
 
ONUR DESTAN FİDAN- İÇ MİMAR
 

09 EKİM 1987 yılı İstanbul doğumlu. Kültür Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve çevre tasarımı bölümü 2012 yılı mezunu. Şuan YUHAY MİMARLIK bünyesinde İç Mimarlık görevini sürdürmekte.
 

 
 
EYLÜL ÖZİBRİŞİM -İÇ MİMAR
 

29 Ekim 1988 İzmir doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümü 2012 yılı mezunu.Şuan YUHAY MİMARLIK bünyesinde İç Mimarlık görevini sürdürmekte.

 
  © Copyright 2014 SELİM YUHAY
                         Powered by   port724.com - pLan-eT Teknoloji